מהו מנעולן ופורץ מנעולים ורכבים?

מנעולן רכב מוסמך ידע לפתוח לכם בעזרת כליו את כל סוגי הרכבים ואף ליצור עבורכם מפתח חליפי נוסף במידה אם זה אבד או נגנב. מנעולן רכב יוכל לשכפל לכם את כל סוגי המפתחות לכל הרכבים כולל התאמת ושיכפול צ`יפ אשר נמצא בתוך המפתח והתאמתו לרכבכם בצורה מקצועית שלא תוכלו לזהות ולהבדיל בין המפתח המקורי למפתח המשוכפל.

פורץ רכבים – מה חשוב לדעת על פריצת רכבים

פריצת רכבים על פניו זה הוא נושא מסובך ורבים חושבים שהם יכולים לעשות זאת. מומחיותו של מנעולן רכבים מקצועי באה לידי ביטוי בכך שמנעולן רכב מקצועי יפרוץ לכם את הרכב תוך זמן קצר בעזרת כלים אשר לא יותירו על כלי הרכב סימני פריצה ומאבק ואפילו לא ישרטו או יעקמו חלקים ברכב. פריצה על ידי אדם לא מקצועי ומיומן בתחום תוביל לגרימת נזק ועגמת נפש לבעל הרכב אשר יעלו במקרה הטוב כפליים מעלות הזמנת מנעולן רכב מוסמך ומקצועי.

מנעולן פורץ רכבים

מנעולן רכב יודע לפרוץ את כל סוגי הרכבים של החברות הבאות:

אוודי, אופל, איסוזו, אלפא רומיאו, ב.מ.וו, ביואיק, ג`יפ, דייהטסו, הונדה, ולוו, טויוטה, יגואר, יונדאי, לנד רובר, לקסוס, מאזדה, מיצובישי, מרצדס, ניסאן, סאאב, סובארו, סוזוקי, סיאט, סיטרואן, סקודה, פולקסוואגן, פורד, פורשה, פיאט, פיג`ו, קדילאק, קיה, קרייזלר, רנו, שברולט

כל אחד מהרכבים ברשימה הנ"ל מגיע עם מנגנון ייחודי לו בעל מבנה אשר מותאם ספציפית לדגם הרכב ולצורת המפתח אשר כל חברה בוחרת לייצר בעבורה ובכדי להקשות על גנבי הרכב. מגוון רחב זה של סוגי מנעולים דורש למידה מתמדת ורכישת ידע של המנעולנים על כן חשוב כי כאשר אתם נתקלים בבעיה בפתיחת הרכב תבחרו בחברה מקצועית אשר מכשירה את עובדיה ודואגת לספק .להם ידע עדכני באופן תמידי שיעניק לך שרות איכותי ואמין ישמור על רכבך.

פורץ- מהו תפקידו?

כיום נהוג לייצר דלתות חזקות מאוד בעלות מנעולים משוכללים שנעזרים בטכנולוגיה מתקדמת. דלתות אלו עמידות בפני פריצות וקשה מאוד לפתוח אותן כאשר הן נתקעות. חשוב מאוד לא לנסות ולפרוץ את הדלתות בעצמכם, עבודה חובבנית עלולה להסב נזק רב למנעול ולמראה של הדלת. כאשר דלת כזו נתקעת נמליץ להיעזר בפורץ מקצועי שמתמחה בתחום וידע לפתוח אותה מבלי לפגוע באיכותה. התקשרו אלינו עוד היום לפריצה מקצועית שתבטיח גרימת נזק מינימאלי לדלת שלכם.

פורץ מקצועי הוכשר לפרוץ את כל סוגי הדלתות והמנעולים, מהפשוטים ועד המשוכללים ביותר. כאשר תזמינו פורץ מקצועי תוכלו להיות בטוחים כי הנזק שיגרם לדלתכם הוא מינימאלי ביותר עד כדי אפסי, ותוכלו לחזור לשגרת היום יום שלכם במהרה.

פורץ איכותי מכיר ועובד עם ציוד מקצועי שמסייע לו בהליכי הפריצה, שכן כפי שציינו הדלתות שמיוצרות כיום הן חזקות מאוד ונעזרות במנגנונים מתקדמים. סביר להניח שללא ציוד מקצועי לא תוכלו לפתוח את הדלת בעצמכם, וכל ניסיון רק יגרום נזק, בין אם מבחינת האסתטיקה של הדלת ובין אם כפגיעה במנגנוני הנעילה. כך או כך, כנראה שניסיון פריצה חובבני, ללא הציוד המתאים יעלה לכם ביוקר. לכן, נמליץ בחום להזמין פורץ כאשר נתקעת הדלת, שכן ניסיונות של הלקוח לפרוץ אותה קרוב לוודאי יעלו יותר מאשר הזמנת פורץ.

חשוב מאוד להזמין פורץ מקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות, שיכיר את מגוון התקלות ואת דרכי ההתמודדות איתן, במטרה למזער נזקים לדלת ולמנגנון הנעילה.

לעיתים מומלץ להזמין פורץ גם אם הדלת אינה תקועה לחלוטין. במידה והמפתח לא מצליח להסתובב בקלות בפתח המנעול, ראשית נסו להתיז מעט "זז קל". אם אתם עדיין חווים קשיים עם המנעול הזמינו פורץ שיפתור את התקלה, לפני שהיא תחמיר ותמצאו עצמכם נעולים מחוץ לביתכם. כך תחסכו מעצמכם את עוגמת הנפש וההוצאה הכלכלית של פריצת דלת, וטפלו בתקלה בעודה קלה ופשוטה.

כתבה זו נכתבה באדיבות על ידי:

ריקו מנעולן בתל אביב

הכרמל 12, תל אביב 6560334