פורץ מנעולים והגדרת תפקידו של מנעולן

כאשר אנו נתקלים בסיטואציה בה אין בידינו מפתח לרכב או לבית, אנו זקוקים לשירותיו של מנעולן. פורץ מנעולים הוא היחיד שיכול לעזור לנו במקרה בו נתקענו מחוץ לבית או לרכב בין אם מדובר במפתח שנשבר במנעול או במקרה ואיננו מצליחים למצוא את המפתח ואין ברשותנו מפתח רזרבי.

שירותיו של מנעולן

פריצת דלת

שירותי פריצה הניתנים על ידי מנעולן כוללים פריצה של דלתות הרכב, פריצת דלתות בטחון ודלתות פלדה וכמו כן במקרה ומפתח נשבר במנעול ולא ניתן לשלוף אותו – החלפה של הצילינדר. ככל שהשנים עוברות, כך גם הטכנולוגיה מתקדמת ומביאה אתה שינויים בתחום המנעולים. כיום, ניתן למצוא דלתות בטחון או פלדה, מנעולים מורכבים ומיוחדים של רכבים ואף צילינדרים מורכבים. הטכנולוגיה החדישה מצריכה מיומנות וידע מצד מנעולן אשר מגיע לשם פריצת המנעול או להתקנה של צילינדר חדש.

כיצד מנעולן פורץ דלת?

ברוב הבתים ניתן להבחין בהתקנה של דלתות פלדה או לחילופין דלתות בטחון. מנעולן מוסמך שמגיע לפרוץ את הדלתות חייב לבצע את העבודה מבלי לגרום לנזק נוסף אשר עלול לחייב התקנה חדשה של הדלת. מנעולן מקצועי ומיומן יידע לבצע זאת בצורה הטובה ביותר וללא תקלות ולכן לפני שאתם מזמינים את שירותיו של מנעולן כזה או אחר, מומלץ לבצע בדיקת רקע ולוודא כי הוא אכן מקצועי ומתאים לביצוע העבודה. קרא את המאמר הבא לבחירת מנעולן ופורץ מנעולים

החלפת צילינדר על ידי מנעולן

ישנן מספר סיבות להחלפת צילינדר. כאשר הצילינדר ישן ונתקע מספר פעמים, מומלץ לבדוק ולחשוב ברצינות על החלפתו. מקרה נוסף בו עולה הצורך להחלפת הצילינדר הוא כאשר המפתח נשבר במנעול ואפילו מנעולן אינו מצליח לשלוף אותו. החלפת צילינדר גם נחשבת למאוד מומלצת כאשר רוכשים בית חדש על מנת שנוכל להיות בטוחים כי אנו היחידים המחזיקים במפתח לבית. מנעולן המבצע שירותי פריצה יהיה מסוגל לבצע הסרה והתקנה של צילינדר חדש בכל אחד מהמקרים המתוארים לעיל.

שירותי פריצה למקרה חירום בלבד?

שירותי פריצה אינם מיועדים רק למקרי חירום. כאמור, מנעולן ניתן להזמין כאשר הצילינדר בדלת ישן ויש לו נטייה להיתקע ולאו דווקא כשאנו תקועים מחוץ לבית עם מפתח שבור במנעול או לחילופין ללא מפתח בכלל. שירותי פורץ מנעולים ניתן להזמין בכל שעות היום מתוך ידיעה והתחשבות בעובדה כי בשעות הלילה העלות כמובן תהיה גבוהה יותר וזאת גם בהתאם לאופי העבודה שיש לבצע.